-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011194-a
Завершена
540 239.60
UAH без ПДВ
Номер:
dbdd8b5781804a1d8ac6e80468caff6e
Внутрішній номер закупівлі:
30244480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011194-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44006059
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Береза +380324151846 iryna_bereza86@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
540 239.60 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Данилів Василь Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2339118715
-
Адреса:
81605, Україна, Львівська область, с. Липівка, вул. Зелена, 6, кв. 11, Відповідно до пункту 2 статті 50 Цивільного кодексу України фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань». Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» поняття кінцевий бенефіціарний власник застосовується до юридичних осіб, у структурі власності яких можуть бути засновники, учасники або контролюючі особи, та не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника. Відповідно, фізична особа — підприємець здійснює свою підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, діє від свого імені, без обов’язкового формування статутного капіталу та є одночасно і власником бізнесу, єдиним кінцевим вигодоодержувачем, і органом управління ним. Отже, законодавством не передбачено подання відомостей про КБВ для фізичних осіб — підприємців, оскільки ФОП діє від власного імені, є безпосереднім власником свого майна та отримувачем доходу. У зв’язку з цим фізична особа-підприємець Данилів Василь Васильович, не має кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджує інформація з ЄДР.
Ціна пропозиції
540 239.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
22ae16b9555a4ea5a03f41633acaba16
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011194-a-a1
Постачальник:
ФОП Данилів Василь Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2339118715
-
Адреса:
81605, Україна, Львівська область, с. Липівка, вул. Зелена, 6, кв. 11, Відповідно до пункту 2 статті 50 Цивільного кодексу України фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань». Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» поняття кінцевий бенефіціарний власник застосовується до юридичних осіб, у структурі власності яких можуть бути засновники, учасники або контролюючі особи, та не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника. Відповідно, фізична особа — підприємець здійснює свою підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, діє від свого імені, без обов’язкового формування статутного капіталу та є одночасно і власником бізнесу, єдиним кінцевим вигодоодержувачем, і органом управління ним. Отже, законодавством не передбачено подання відомостей про КБВ для фізичних осіб — підприємців, оскільки ФОП діє від власного імені, є безпосереднім власником свого майна та отримувачем доходу. У зв’язку з цим фізична особа-підприємець Данилів Василь Васильович, не має кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджує інформація з ЄДР.
Номер договору:
№11
Сума договору:
540 239.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:52
Статус:
Підписаний