• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.

Оголошено тендер

540 239.60 UAH
Номер: 55d8ea19c5a9431e9677e728e48320cd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-008788-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 540 239.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Примітки: Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 р.: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Відмінена закупівля: UA-2026-08-19-003164-a
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума179 839.60 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума360 400.00 UAH