-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали, код за ДК 021:2015- 33140000-3 (НК 024:2023: 34919 — Катетер балонний внутрішньоаортальний)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011215-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
62 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
02
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a2de355afbcd422a856eb918733f4d31
Внутрішній номер закупівлі:
30244482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011215-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02166, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Тимченко +380442916171 tcheart@ukr.net http://www.heart.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:00 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:00 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:00 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 000.00 Медичні матеріали, код за ДК 021:2015- 33140000-3 (НК 024:2023: 34919 — Катетер балонний внутрішньоаортальний)