• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні матеріали, код за ДК 021:2015- 33140000-3 (НК 024:2023: 34919 — Катетер балонний внутрішньоаортальний)

Оголошено тендер

66 340.00 UAH
Номер: db11a00f65544a3eb5d28a879aca92b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013573-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
Очікувана вартість: 66 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали, код за ДК 021:2015- 33140000-3 (НК 024:2023: 34919 — Катетер балонний внутрішньоаортальний)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2026 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума66 340.00 UAH