-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки, туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-007980-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241246
Відділ освіти Татарбунарської міської ради ЄДРПОУ: 44023630ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-08-31-007976-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241242
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 45%, без добавок (для 1-11 класів)- ID: UA-2026-08-31-007941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241241
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15544000-3 Твердий сирПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилет світловідбиваючий згідно коду ДК 021:20158 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та...×-
Жилет світловідбиваючий згідно коду ДК 021:20158 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-007971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241240
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 3 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Пасічнянського ліцею Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-007977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241238
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи; Поточний рем...×-
ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи; Поточний ремонт та утримання в належному стані внутрішніх і зовнішніх мереж водовідведення Верхньопетровецького ліцею Петровецької сільської ради
- ID: UA-2026-08-31-007960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241235
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Петровецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 44026101ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Volkswagen Transporter...×-
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Volkswagen Transporter T5
- ID: UA-2026-08-31-007709-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241234
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту
- ID: UA-2026-08-31-007965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241233
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-08-31-007957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241232
ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26404108ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрокардіограф Юкард 100- ID: UA-2026-08-31-007973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241231
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01993470ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-007962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241230
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-08-31-007940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241229
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бідон пластиковий 100л (28 см синя кришка) харчовий білий 17399/15637; Бідон пластиковий 8...×-
Бідон пластиковий 100л (28 см синя кришка) харчовий білий 17399/15637; Бідон пластиковий 80л (28 см синя кришка) харчовий білий 17266; Бідон пластиковий 75л (28 см зелена/синя кришка) харчовий білий/синій 17242, код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (44613210-5 Баки для води)
- ID: UA-2026-08-31-007943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241227
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОРНОМОРСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982212ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці 50 шт.- ID: UA-2026-08-31-007944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241226
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тр...×-
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова
- ID: UA-2026-08-31-007952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241222
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-