-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрокардіограф Юкард 100
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007973-a
Завершена
74 365.00
UAH без ПДВ
Номер:
99d6ac3d40974a169652bc7f73d6773f
Внутрішній номер закупівлі:
30241231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007973-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993470
-
Адреса:
77455, Україна, Івано-Франківська область, смт Лисець, ВУЛИЦЯ РАДЧАНСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зорій Оксана Романівна 380979889331 KNP_LysetskaCRL@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
74 365.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрокардіограф Юкард 100
Кількість
1 штука
Період постачання
28.08.2026 - 05.09.2026
Місце постачання
77455 , Україна, Івано-Франківська область, смт Лисець, ВУЛИЦЯ РАДЧАНСЬКА, будинок 10
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сусак Андрій Ярославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2894508479
-
Контактна особа:
Сусак А.Я. 380975624506
-
Адреса:
77463, Україна, Івано-Франківська область, с. Липівка, провулок Тихий
Ціна пропозиції
74 365.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4ca991c6aaf045a2a061382617e989a7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007973-a-a1
Постачальник:
ФОП Сусак Андрій Ярославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2894508479
-
Адреса:
77463, Україна, Івано-Франківська область, с. Липівка, провулок Тихий
Номер договору:
167
Сума договору:
74 365.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний