• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 3 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Пасічнянського ліцею Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)

Завершена

2 598 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 330e0502c8964ae48f48c11a51f2849b
Внутрішній номер закупівлі: 30241238
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007977-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Пуканюк Анастасія Степанівна 380964759761 nastyapukanuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 2 598 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Учні 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 10200 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Учні 5-11 класів
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 28380 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мітик Марія Василівна
Ціна пропозиції 2 598 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fdc2fed48c64472c99c8053e5288ec5d
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007977-a-a1
Постачальник: ФОП Мітик Марія Василівна
Номер договору: 157
Сума договору: 2 598 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Лист пояснення КБВ ФОП.pdf