-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний на...×-
ДК 021:2015 код 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на об'єкті: "Відновлення будівлі ГЕС пошкодженої внаслідок збройної агресії Російської Федерації для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго". 2 етап.")
- ID: UA-2026-08-31-002793-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236088
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: шосе Салтівське, 139-В, місто Харків (код ДК 021:2015-45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-002771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236087
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування теплолічильника- ID: UA-2026-08-31-002782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236086
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004835ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гідравлічно-пневматичний прес потужність 20т PROFITOOL 0XPTHASP020HA (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-002779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236085
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3159 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45928368ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єврорубероїд 15м, цемент 25 кг М500- ID: UA-2026-08-31-002790-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236082
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-002784-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236079
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт перфоратора; 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (5053...×-
Ремонт перфоратора; 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-002775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236078
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини: втулка балки MERCEDES CITAN, RENAULT KANGOO; амортизатор підвіски газовий...×-
Запасні частини: втулка балки MERCEDES CITAN, RENAULT KANGOO; амортизатор підвіски газовий.
- ID: UA-2026-08-31-002772-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236076
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 42582687ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з періодичного обстеження димових та вентиляційних каналів в котельнях закладів д...×-
Послуги з періодичного обстеження димових та вентиляційних каналів в котельнях закладів дошкільної освіти та навчальних закладах відділу освіти Кагарлицької міської ради
- ID: UA-2026-08-31-002781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236075
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-002774-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236074
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля теплової енергії за державні кошти- ID: UA-2026-08-31-002777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236072
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА" ЄДРПОУ: 05393837ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по організації повірки коректора об'єму газу- ID: UA-2026-08-31-002773-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236071
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда приміщень (конференц-зал) у рамках виконання робіт з організації та проведення захо...×-
Оренда приміщень (конференц-зал) у рамках виконання робіт з організації та проведення заходів з нагоди візиту до України 26 – 28 серпня 2026 року Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Марціна КУЛАСЕКА, зокрема для відкриття Міжнародного центру колективного користування науковим обладнанням на базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» (КНУВС, UW, UK “AGH”) (Івано-Франківська область, Україна) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2026 року № 1425 «Про проведення заходів з нагоди візиту Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща», код ДК 021:2015 (CPV) : 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості
- ID: UA-2026-08-31-002780-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236070
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266ДК 021:2015: 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флаєра- ID: UA-2026-08-31-002768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236069
Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 44315053ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт інструменту- ID: UA-2026-08-31-002770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236068
КП Надвірнакомунсервіс ЄДРПОУ: 33617326ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -