-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Хижня, Жашк...×-
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Хижня, Жашківської МТГ
- ID: UA-2026-09-04-012378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301048
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, код ДК 021:2015 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники дл...×-
Туалетний папір, код ДК 021:2015 33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-09-04-012380-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301046
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модуль приймач з екраном SKYZONE SteadyView Х 7.5ГГц для БпЛА, Направлена антена Yagi на 1...×-
Модуль приймач з екраном SKYZONE SteadyView Х 7.5ГГц для БпЛА, Направлена антена Yagi на 1.9 ГГц з підсиленням 13.4dBi, 9 секцій SMA для БпЛА, Направлена антена Yagi Y9X на 2.1 ГГц з підсиленням 13.4dBi, 9 секцій SMA для БпЛА, Відеопередавач RushFPV 3.3 ГГц 16 CH для БпЛА, Відео окуляри Skyzone SKY04O PRO OLED 5.8G HD (SKY04OBLK) для БпЛА, RushFPV 3.3G 4W VTX - відео передавач для дрона з потужністю 4Вт для БпЛА
- ID: UA-2026-09-04-012360-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301045
ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 4CX SITEMASTE...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 4CX SITEMASTER (серійний номер JCB4CX4WTN3140381)
- ID: UA-2026-09-04-012374-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301044
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл-парта з елементами фіксації тулуба "Зефір-1"- ID: UA-2026-09-04-012377-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301043
Комунальна установа "Городоцький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради" ЄДРПОУ: 35541191ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщен...×-
код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області)
- ID: UA-2026-09-04-012375-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301041
КП "Колківська районна лікарня" ЄДРПОУ: 01983192ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обчислювач об'єму газу «Універсал-02»- ID: UA-2026-09-04-012371-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301038
ДОЛИНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23800387ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ-115, фарба водоемульсійна- ID: UA-2026-09-04-012364-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301036
ГІМНАЗІЯ №15 СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21378843ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Ноутбуки НУШ, Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13...×-
Ноутбуки НУШ, Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro
- ID: UA-2026-09-04-012358-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301035
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Бориспільська, від пров. Ігоря Качуровського до вул. Санаторна, в Дар...×-
Поточний ремонт вул. Бориспільська, від пров. Ігоря Качуровського до вул. Санаторна, в Дарницькому районі м. Києва (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-012362-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301034
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА ЄДРПОУ: 31722818ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-012368-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301033
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
42940000-7 - Машини для термічної обробки матеріалів (Шафа сушильна СП-1130К)- ID: UA-2026-09-04-012366-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301031
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (послуги з навчання (підгото...×-
ДК 021:2015 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (послуги з навчання (підготовки та перепідготовки) керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту); Технічний департамент
- ID: UA-2026-09-04-012356-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301030
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03327664ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар для проведення ремонтних робіт господарськи способом- ID: UA-2026-09-04-012361-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301029
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 45042480ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода ЕКО 6л.- ID: UA-2026-09-04-012357-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301028
Комунальне некомерційне підприємство"Тульчинський обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 25497160ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -