-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 4CX SITEMASTER (серійний номер JCB4CX4WTN3140381)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012374-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 18:00)
67 312.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
12
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ca629661cbc64a12a4747cd2fc6ef4c9
Внутрішній номер закупівлі:
30301044
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012374-a
Замовник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ, ......
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ромашко Олег Володимирович 380486233867 tender2196@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
67 312.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:20 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:20 - 20.09.2026 18:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:20 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 312.50 Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 4CX SITEMASTER (серійний номер JCB4CX4WTN3140381)