-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 4CX SITEMASTER (серійний номер JCB4CX4WTN3140381)
Оголошено тендер
80 775.00
UAH
Номер:
5cd96952e70348868025b81039ef1b5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-015045-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ, ......
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ, ......
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
80 775.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 4CX SITEMASTER (серійний номер JCB4CX4WTN3140381)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума80 775.00 UAH