-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Бориспільська, від пров. Ігоря Качуровського до вул. Санаторна, в Дарницькому районі м. Києва (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012362-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
13 631 599.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
03
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
70216e05fbf64f20bfb055178277bb25
Внутрішній номер закупівлі:
30301034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012362-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31722818
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євтушенко Тетяна Іванівна 380633129254 zakypivli31722818@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 631 599.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:19 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:19 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:19 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 631 599.17 Поточний ремонт вул. Бориспільська, від пров. Ігоря Качуровського до вул. Санаторна, в Дарницькому районі м. Києва (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)