• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області)

Завершена

558 047.00 UAH без ПДВ
Номер: 656dbb5fd1664d64a9b14758672aa735
Внутрішній номер закупівлі: 30301041
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012375-a   
Замовник: КП "Колківська районна лікарня"
Контактна особа: Стрельцова Марина Сергіївна +380502655425 strelsovam.workmail23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 558 047.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.12.2026
Місце постачання 44661, Україна, Волинська область, Колки (Волинська обл.), вул. Грушевського, 26. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Оксенюк Володимир Миколайович
Ціна пропозиції 558 047.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 16:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2b65f9f76365457fa4ee03c890606fea
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-012375-a-a1
Постачальник: ФОП Оксенюк Володимир Миколайович
Номер договору: 75
Сума договору: 558 047.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області): 558 047.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір № 75
Протокол