-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від в'їзду на колишні гаражі КЕЧ до будинку №62 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246582
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мопи для системи Vermop (код ДК 021:2015 39520000-3 Готові текстильні вироби)- ID: UA-2026-08-31-013409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246581
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали реєстраціійні- ID: UA-2026-08-31-013408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246580
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38485788ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013407-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246579
ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559040ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 11 класів Черніївського ліцею Івано-Фр...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 11 класів Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013406-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246578
ЧЕРНІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562852ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-08-31-013404-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246576
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень- ID: UA-2026-08-31-013402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246575
Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради ЄДРПОУ: 20566560ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для уч...×-
Малоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів), наказ 3371
- ID: UA-2026-08-31-013403-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246574
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чашка 250 мл- ID: UA-2026-08-31-013401-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246573
ДК 021:2015: 14820000-5 СклоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту насосно-силового устаткування- ID: UA-2026-08-31-013399-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246572
Дніпропетровська регіональна філія державної установи «Українські гідромеліоративні системи» ЄДРПОУ: 45087469ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Безпілотний...×-
34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Безпілотний літальний апарат «DJI Matrice 4Т» (або еквівалент) для потреб ЗСУ; Безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR» (або еквівалент) для потреб ЗСУ; Безпілотний авіаційний комплекс «Блискавка-1» (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
- ID: UA-2026-08-31-013398-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246571
Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 44234231ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення дезінфекційних заходів, дератизацію прміщень харчоблоку та складських приміщень...×-
Проведення дезінфекційних заходів, дератизацію прміщень харчоблоку та складських приміщень зальною площею 55 м.кв.
- ID: UA-2026-08-31-013400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246570
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія рафінова- ID: UA-2026-08-31-013397-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246569
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання Лiцензiаром Лiцензiатy доступу до Медичної Iнформацiйної системи "Медiкс"...×-
Надання Лiцензiаром Лiцензiатy доступу до Медичної Iнформацiйної системи "Медiкс" ("Система") у виrлядi лiцензiй користувача (користyвачiв)
- ID: UA-2026-08-31-013396-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246568
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" ЄДРПОУ: 02004597ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
соки в асортименті- ID: UA-2026-08-31-013392-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246567
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -