-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту насосно-силового устаткування
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013399-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 375 960.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
19
год
19
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
daa1055f32294b7886dcc5c04bf2d3b6
Внутрішній номер закупівлі:
30246572
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013399-a
Замовник:
Дніпропетровська регіональна філія державної установи «Українські гідромеліоративні системи»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45087469
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пров. Добровольців, буд. 15.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380506753753 proc.dugms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 375 960.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 375 960.83 Послуги з поточного ремонту насосно-силового устаткування