-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту насосно-силового устаткування
Оголошено тендер
1 651 153.00
UAH
Номер:
d3f21602a5e6434aa904ae7656acbcf5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015699-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпропетровська регіональна філія державної установи «Українські гідромеліоративні системи»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45087469
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пров. Добровольців, буд. 15.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпропетровська регіональна філія державної установи «Українські гідромеліоративні системи»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45087469
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пров. Добровольців, буд. 15.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 651 153.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту насосно-силового устаткування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 21:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1207050 - Експлуатація державних водогосподарсько-меліоративних комплексів і будівництво та реконструкція меліоративних систем
Сума1 651 153.00 UAH