-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Безпілотний літальний апарат «DJI Matrice 4Т» (або еквівалент) для потреб ЗСУ; Безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR» (або еквівалент) для потреб ЗСУ; Безпілотний авіаційний комплекс «Блискавка-1» (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013398-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
9 316 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
38
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3113b2dad97a4748b9c7840fab46b6cc
Внутрішній номер закупівлі:
30246571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013398-a
Замовник:
Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
44234231
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, вул.Маґістратська, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Норик +380957340318 deporsu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 316 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴4 130 000.00 Безпілотний літальний апарат «DJI Matrice 4Т» (або еквівалент) для потреб ЗСУ
- Лот №2 ₴3 990 000.00 Безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR» (або еквівалент) для потреб ЗСУ
- Лот №3 ₴1 196 000.00 Безпілотний авіаційний комплекс «Блискавка-1» (або еквівалент) для потреб ЗСУ