-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Безпілотний літальний апарат «DJI Matrice 4Т» (або еквівалент) для потреб ЗСУ; Безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR» (або еквівалент) для потреб ЗСУ; Безпілотний авіаційний комплекс «Блискавка-1» (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
Оголошено тендер
9 316 000.00
UAH
Номер:
ca3568af0f3348f393ab813a0a17bc67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-000624-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
44234231
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, вул.Маґістратська, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку Сумської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
44234231
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, вул.Маґістратська, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 316 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Безпілотний літальний апарат «DJI Matrice 4Т» (або еквівалент) для потреб ЗСУ; Безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR» (або еквівалент) для потреб ЗСУ; Безпілотний авіаційний комплекс «Блискавка-1» (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.08.2026 08:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Безпілотний літальний апарат «DJI Matrice 4Т» (або еквівалент) для потреб ЗСУ
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Безпілотний літальний апарат «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR» (або еквівалент) для потреб ЗСУ
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Безпілотний авіаційний комплекс «Блискавка-1» (або еквівалент) для потреб ЗСУ
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7881010 - Здійснення виконавчої влади у Сумській області
Сума9 316 000.00 UAH