-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання послуг з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення для в...×-
Послуги з надання послуг з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку (код за ДК 21:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-013593-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246766
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги користування інтернетом- ID: UA-2026-08-31-013594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246765
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квасоля суха, код ДК 021:2015: 03212200-2 - Бобові овочі та зерна бобових культур сушені.- ID: UA-2026-08-31-013591-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246764
Вознесенський професійний ліцей ЄДРПОУ: 05537259ДК 021:2015: 03212200-2 Бобові овочі та зерна бобових культур сушеніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каструля 50л, каструля 15л, каструля 25л- ID: UA-2026-08-31-013592-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246762
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лот№1 - організація гарячого харчування для учнів 1-4 класів- ID: UA-2026-08-31-013589-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246761
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів, учнів груп...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів, учнів групи продовженого дня (За кодом ДК 021-2015: 55510000-8 – Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-31-013587-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246760
ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559985ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бензин- ID: UA-2026-08-31-013588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246759
Районний фізкультурно-оздоровчий клуб "Колос" ЄДРПОУ: 30366181ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Микитинецького ліцею Івано-Фра...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Микитинецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсор-синг)
- ID: UA-2026-08-31-013583-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246755
МИКИТИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬОКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24684090ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні (ДК 021:2015-15820000-2 "Сухарі та печиво, пресерви з хлібобулочн...×-
Сухарі панірувальні (ДК 021:2015-15820000-2 "Сухарі та печиво, пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів")
- ID: UA-2026-08-31-013578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246754
РОКИТНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319091ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ключ для консеравації- ID: UA-2026-08-31-013579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246753
НОВОЛЮБОМИРСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25314751ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий (код ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки)- ID: UA-2026-08-31-013581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246752
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньо...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246750
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розбирання та спорудження бетонних конструкцій укриття- ID: UA-2026-08-31-013577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246749
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко згущене з/б 0,370 код ДК 021:2015: 15510000-6 - Молоко та вершки.- ID: UA-2026-08-31-013576-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246748
Вознесенський професійний ліцей ЄДРПОУ: 05537259ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу- ID: UA-2026-08-31-013575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246747
ЛІЦЕЙ № 12 ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559181ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-