-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення сміття і відходів з території закладів освіти- ID: UA-2026-08-31-007508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240807
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41807012ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець Rumba хром Софт- ID: UA-2026-08-31-007519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240804
Заклад дошкільної освіти № 68 міста Житомира ЄДРПОУ: 24707554ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор- ID: UA-2026-08-31-007517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240803
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ"- ID: UA-2026-08-31-007518-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240802
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний технологічний коледж" ЄДРПОУ: 02544388ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:03410000-7 Деревина (Дрова паливні)- ID: UA-2026-08-31-007512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240800
Степангородський ліцей Володимирецької селищної ради ЄДРПОУ: 22552906ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Підгузки- ID: UA-2026-08-31-007506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240798
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №7" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 23002303ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манна крупа- ID: UA-2026-08-31-007523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240797
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(за ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування) роботи з розробки проєктно-...×-
(за ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування) роботи з розробки проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт системи електропостачання в частині встановлення альтернативних джерел живлення (СЕС) за адресою: Одеська область, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 13» та супровід проведення державної експертизи до моменту отримання позитивного експертного висновку, оформленого відповідно до чинного законодавства України
- ID: UA-2026-08-31-007477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240796
Національний університет "Одеська морська академія" ЄДРПОУ: 01127799ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кухонне приладдя та начиння, столовий посуд- ID: UA-2026-08-31-007501-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240793
Дніпровський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571446ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-007492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240792
ДП "Укрхімтрансаміак" ЄДРПОУ: 31517060ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр паливний- ID: UA-2026-08-31-007500-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240791
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка для Млиновецької гімназії- ID: UA-2026-08-31-007494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240789
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ, ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41922404ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ПВС 2*2,5 УкрКаб, Кабель ПВС 2*2,5- ID: UA-2026-08-31-007495-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240787
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-007480-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240786
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 38500540ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний середній 75 мм- ID: UA-2026-08-31-007496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240785
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -