-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проживання учасників заходу- ID: UA-2026-08-31-011836-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245114
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали- ID: UA-2026-08-31-011829-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245113
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лабораторний блок живлення- ID: UA-2026-08-31-011826-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245112
Військова частина Т0760 ЄДРПОУ: 26642032ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги підготовки об’єктів до опалювального сезону, а саме послуги з чистки та обстеження...×-
Послуги підготовки об’єктів до опалювального сезону, а саме послуги з чистки та обстеження димових та вентиляційних систем, за адресами: м. Одеса, Книжковий пров., 1-А; вул. Перемоги, 26; вул. Преображенська,35-А
- ID: UA-2026-08-31-011833-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245111
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА МІСЬКА БІБЛІОТЕЧНА СИСТЕМА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЄДРПОУ: 26434517ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-011832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245110
Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056084ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали (книга щоденного ві...×-
Код ДК 021:2015 - 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали (книга щоденного відвідування, журнал обліку використання енергоресурсу, книга складського обліку матеріалів).
- ID: UA-2026-08-31-011834-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245109
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЗОЛОТА РИБКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38482223ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Нове будівництво...×-
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації по об'єкту: «Нове будівництво захисної споруди трансформатора»
- ID: UA-2026-08-31-011831-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245108
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 19510000-4 - Гумові вироби- ID: UA-2026-08-31-011830-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245107
КНП СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" ЄДРПОУ: 02000375ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Великотур'янського ліце...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Великотур'янського ліцею Долинської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-011827-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245106
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МФУ Canon G3410- ID: UA-2026-08-31-011824-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245103
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44310000-6 Вироби з дроту- ID: UA-2026-08-31-011835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245102
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників- ID: UA-2026-08-31-011823-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245101
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Вироби з дроту» (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (Габіони)- ID: UA-2026-08-31-011818-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245099
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Піщанка...×-
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Піщанка/)
- ID: UA-2026-08-31-011815-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245096
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Західний під’їзд до м. Рівного на ділянці км 0+000 - км 3+338 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-011820-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245095
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -