-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "03410000-7 Деревина” (Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Піщанка/)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011815-a
Продавець повинен поставити Товар Покупцю, якість якого відповідає вимогам, що пред’являються діючим законодавством, до такого роду товарів, зокрема чинним вимогам ТУ У 16.1-009942 07-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги», ТУ У 16.1-31128012-001:2020 «Деревина дров’яна, дрова та тріска паливна», а також не мати дефектів товарного вигляду.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
291 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
27d802882616480798e2c13de3cb0660
Внутрішній номер закупівлі:
30245096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011815-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Купровський +380982412130 ulmtz_vinpolice@ukr.net http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
291 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:38 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴291 666.67 Деревина дров’яна твердолистяних порід /м. Піщанка/