-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр паливний- ID: UA-2026-08-31-007500-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240791
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка для Млиновецької гімназії- ID: UA-2026-08-31-007494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240789
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ, ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЗБОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41922404ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ПВС 2*2,5 УкрКаб, Кабель ПВС 2*2,5- ID: UA-2026-08-31-007495-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240787
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-007480-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240786
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 38500540ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний середній 75 мм- ID: UA-2026-08-31-007496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240785
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання урожаю кукурудзи на зерно- ID: UA-2026-08-31-007507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240783
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдя (швидкозшивач)- придбання канцтоварів- ID: UA-2026-08-31-007486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240782
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту інженерних мереж холодного та гарячого водопостачання житловог...×-
Послуга з поточного ремонту інженерних мереж холодного та гарячого водопостачання житлового будинку за адресою вул. Мрії 22-А
- ID: UA-2026-08-31-007504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240781
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні та господарські товари- ID: UA-2026-08-31-007502-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240780
Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (чорнила)- ID: UA-2026-08-31-007488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240779
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428 ЄДРПОУ: 14321469ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок сіяний- ID: UA-2026-08-31-007483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240777
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних Надання послуг необмеженого інтер...×-
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних Надання послуг необмеженого інтернету за супутниковою технологією для об’єктів НЕК «Укренерго»
- ID: UA-2026-08-31-007497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240776
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
З'єднання ЦП з телекомунікаційним пристроєм Замовника- ID: UA-2026-08-31-007503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240775
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981241ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корвалол, валідол, платифілін, преднізолон, папаверин та адреналін- ID: UA-2026-08-31-007491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240774
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування у Рибненській гімназії Рожнівської сільської ради- ID: UA-2026-08-31-007490-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240773
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -