-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії (електролічильників) на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 9 Чернігівської міської ради, за адресою: м. Чернігів, вул. Оборонців Чернігова, 21)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013482-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 02:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 02:00)
279 109.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
31
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8a725f871b00406192893733c9a9e5cd
Внутрішній номер закупівлі:
30246656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013482-a
Замовник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга КОЛИЧЕВА +380462676319 kolycheva.o@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
279 109.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:26 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:26 - 08.09.2026 02:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:26 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴279 109.00 45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії (електролічильників) на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 9 Чернігівської міської ради, за адресою: м. Чернігів, вул. Оборонців Чернігова, 21)