-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії (електролічильників) на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 9 Чернігівської міської ради, за адресою: м. Чернігів, вул. Оборонців Чернігова, 21)
Оголошено тендер
334 930.80
UAH
Номер:
efdf94df07b24e4380b9cbb122802a3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015967-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147598
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Перемоги, 141
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
334 930.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії (електролічильників) на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 9 Чернігівської міської ради, за адресою: м. Чернігів, вул. Оборонців Чернігова, 21)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 22:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума334 930.80 UAH