-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплект системи відеоспостереження)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013473-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
198 034.30
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
31
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e3a7f8f77fc44bd9a1bb72a1d5b4277f
Внутрішній номер закупівлі:
30246646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013473-a
Замовник:
Міністерство цифрової трансформації України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43220851
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Ділова, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лана Томашевська +380674473971 tomashevska@thedigital.gov.ua https://thedigital.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 034.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:24 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 034.30 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплект системи відеоспостереження)