-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013475-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
873 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
03
год
59
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2ea6201d3c6b487da82102a442a820fe
Внутрішній номер закупівлі:
30246647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013475-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34572192
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Греля Аліна Юріївна 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
873 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:24 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:24 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:24 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 12:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴873 000.00 Обладнання для дитячих ігрових майданчиків