• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання для дитячих ігрових майданчиків

Оголошено тендер

1 047 600.00 UAH
Номер: 795bfcf2f9fd42de9122b4cc400eac2e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015832-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Очікувана вартість: 1 047 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 21:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцька
Сума1 047 600.00 UAH