-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІТ-29361: Олива моторна (Харківський ОВСЗ)- ID: UA-2026-09-03-013482-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286855
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-09-03-013472-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286854
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та прилад...×-
Офісне устаткування та приладдя різне ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-09-03-013471-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286852
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15240000-2 — Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Рибна консерва: кілька у тома...×-
15240000-2 — Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Рибна консерва: кілька у томатному соусі нерозібрана)
- ID: UA-2026-09-03-013486-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286851
Київський міський центр соціально-психологічної допомоги ЄДРПОУ: 34770073ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для потреб населення (гуртожитки)- ID: UA-2026-09-03-013485-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286850
Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)" ЄДРПОУ: 08563665ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки по металу (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупіве...×-
Щітки по металу (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 Знаряддя)
- ID: UA-2026-09-03-013477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286848
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по відлову безпритульних бродячих тварин з метою регуляції їх чисельності на терит...×-
Послуги по відлову безпритульних бродячих тварин з метою регуляції їх чисельності на території Лубенської територіальної громади (відлов і стерилізація безпритульних тварин, придбання ветеринарних та медичних препаратів, утримання тварин, лікування, харчування та інше) (ДК021-2015 код 77610000-9 - Послуги з відлову тварин) (далі – Послуги), згідно «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Лубенської територіальної громади на 2025-2027 рр.» прийнятої рішенням Лубенської міської ради Лубенського району від 30.05.2024 року
- ID: UA-2026-09-03-013478-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286847
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25976386ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки д/сміття ДГ 35 л/100 шт- ID: UA-2026-09-03-013470-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286844
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проведення обстеження димових і вентиляційних каналів пічником- ID: UA-2026-09-03-013458-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286841
ДК 021:2015: 50324200-4 Послуги з профілактичного обслуговуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-03-013463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286839
ЛІЦЕЙ №2 КАЛИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21726646ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери- ID: UA-2026-09-03-013466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286836
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вакцина Гардасил 9- ID: UA-2026-09-03-013465-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286834
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради" ЄДРПОУ: 41900490ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33770000-8 «Папір санітарно-гігієнічного призначення» (Pушники паперові в асортименті) для...×-
33770000-8 «Папір санітарно-гігієнічного призначення» (Pушники паперові в асортименті) для потреб ДонДУВС
- ID: UA-2026-09-03-013452-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286832
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 08571423ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-...×-
“Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-0 “Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту”
- ID: UA-2026-09-03-013451-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286831
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
металопластикові двері, вікна- ID: UA-2026-09-03-013459-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286828
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242717ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -