• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

“Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-0 “Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту”

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 01:00)

686 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
30
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 789c3bccb5754b4eb6fd2d181c850670
Внутрішній номер закупівлі: 30286831
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013451-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Анатолій Ведула +380964832411 vedula26102001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 686 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:48 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:48 - 19.09.2026 01:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:48 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴686 000.00 “Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-0 “Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту”