-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
“Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-0 “Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту”
Оголошено тендер
686 000.00
UAH
Номер:
22ef02bbc7174ffab8fde7ca524e5160
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016845-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576385
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576385
-
Адреса:
18014, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
686 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
“Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки” Код ДК 021:2015 35730000-0 “Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту”
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 16:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засоби радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки (або еквівалентна назва)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума686 000.00 UAH