• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вакцина Гардасил 9

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 17:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 17:00)

420 560.75 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
51
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8718c29b1c21420097f4328b52c464e7
Внутрішній номер закупівлі: 30286834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013465-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради"
Контактна особа: Корчевський Володимир Володимирович 380680209617 volodymyrkorchevskii@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 420 560.75 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:49 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:49 - 19.09.2026 17:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:49 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴420 560.75 Вакцина Гардасил 9