-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вакцина Гардасил 9
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
1c69a5e98dff4469957f2e0542cd0b9c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016450-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41900490
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Шептицький, ВУЛИЦЯ ІВАСЮКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги Шептицької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41900490
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Шептицький, ВУЛИЦЯ ІВАСЮКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вакцина Гардасил 9
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 16:32
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Предметом закупівлі є фамацевтична продукція (вакцина). Причиною закупівлі є необхідність в забезпеченні вакцинації. Вказана закупівля відповідає стратегічним та плановим документам підприємства. Не проведення даної закупівлі призведе до не можливості забезпечення вакцинації.
-
Дата публікації:
03.09.2026 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяШептицька
Сума450 000.00 UAH