-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для потреб населення (гуртожитки)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013485-a
Завершена
496 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
3ae1bc1e76b5476caebc73b9673e6f16
Внутрішній номер закупівлі:
30286850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013485-a
Замовник:
Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563665
-
Адреса:
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабаш Оксана В'ячеславівна 380939781185 oksanabarabash0505@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Державною установою «Білоцерківська виправна колонія (№35)» (далі - Замовник) була оголошена процедура відкритих торгів № UA-2026-08-22-000162-a: «Електрична енергія для потреб населення (гуртожитки)», за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 09310000-5 Електрична енергія (далі — Закупівля).
Очікувана вартість Закупівлі: 414 000,00 грн. (чотириста чотирнадцять тисяч гривень 00 копійок), без урахування ПДВ.
Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Документи, що підтверджують наявність умов для укладення договору про закупівлю згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей:
1. ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-22-000162-a від 22 серпня 2026 року.
2. ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-22-000162-a. Дата формування звіту: 31 серпня 2026 року.
Очікувана вартість:
496 800.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для потреб населення (гуртожитки)
Кількість
115000 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
09109, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Василя Симоненка, будинок 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Ковтюх Олена Валентинівна 380442471077 kanc@koek.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, вулиця Київська 8-В
Ціна пропозиції
496 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
16376622f2a24af29f4b33dfa6e7abe4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013485-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Вишневе, вулиця Київська 8-В
Номер договору:
430031417/К-5
Сума договору:
496 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
414 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електрична енергія для потреб населення (гуртожитки): 3.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний