-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відшкодування витрат балансоутримувача- ID: UA-2026-08-31-011507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244782
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук та Планшет- ID: UA-2026-08-31-011499-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244781
Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373165ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; по...×-
65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
- ID: UA-2026-08-31-011506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244780
Івано-Франківський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188748ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2224.1 «Місцеві...×-
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2224.1 «Місцеві електросилові мережі»(послуги з поточного ремонту електромереж (утримання внутрішніх мереж електропостачання) для підключення технологічного обладнання харчоблоку в ліцеї № 302 Дарницького району м. Києва на вулиці Братства тарасівців , 8-А )»
- ID: UA-2026-08-31-011508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244778
ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі, чорнила для друку- ID: UA-2026-08-31-011503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244777
Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 04362680ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-011500-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244773
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Cтілець офісний ISO Black 17 С-11- ID: UA-2026-08-31-011496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244770
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
організація гарячого харчування- ID: UA-2026-08-31-011497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244769
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування транспортного засобу за кодом ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ре...×-
Технічне обслуговування транспортного засобу за кодом ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244768
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Умивальник Cersanit EKO- ID: UA-2026-08-31-011492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244766
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 44411300-7 УмивальникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів заг...×-
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом аутсорсингу (код 55510000-8 - Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-08-31-011491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244765
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із перевезення зернових та олійних культур- ID: UA-2026-08-31-011483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244763
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи опалення, із встановленням твердопаливного котла 95 кВ...×-
Послуги з поточного ремонту системи опалення, із встановленням твердопаливного котла 95 кВт в топковій, на території розміщення згідно Договору спільного тимчасового безоплатного користування нерухомим майном, за адресою м. Харків
- ID: UA-2026-08-31-011487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244761
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Харків ЄДРПОУ: 07923280ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги «Підготовки водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (базовий...×-
Послуги «Підготовки водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (базовий курс, спеціалізований курс з перевезення речовин і виробів класу 1 (вибухових речовин)», «Підготовка уповноважених (консультантів) з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів по автомобільних дорогах»
- ID: UA-2026-08-31-011486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244759
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-08-31-011474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244758
Військова частина А0224 ЄДРПОУ: 08489704ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-