-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньо...×-
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти )
- ID: UA-2026-09-01-007644-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254457
Відокремлений структурний підрозділ "Новобузький фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 26446762ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-007619-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254455
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Стрічка конвеєрна гумово-тканинна 2М-800-4-БКНЛ-65-3-1-В ГОСТ 20-85- ID: UA-2026-09-01-007602-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254454
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів ДК 021...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів ДК 021:2015: 34330000-9 “Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів”
- ID: UA-2026-09-01-007559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254453
А5025 ЄДРПОУ: 26640381ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Макарівському ліцеї- ID: UA-2026-09-01-007603-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254451
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова...×-
Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова інформація, згідно ДК 021:2015 код 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
- ID: UA-2026-09-01-007604-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254449
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емалі, фарби, грунт антикорозійний- ID: UA-2026-09-01-007601-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254447
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланк (ф 122/0- 110шт; ф 063-2/0- 500шт-; ф 025/0-200шт; ф 095/0-200шт; ф 086/0-100шт)- ID: UA-2026-09-01-007615-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254445
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Викачка і вивіз рідких нечистот (ДНЗ с. Бережани)- ID: UA-2026-09-01-007613-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254443
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамки для монтажу накладної LED панелі- ID: UA-2026-09-01-007609-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254442
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Проведення навчання для рекрутерів)- ID: UA-2026-09-01-007605-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254441
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капiтальний ремонт пiдвальних примiщень житлових будинків для використання пiд найпростiшi...×-
Капiтальний ремонт пiдвальних примiщень житлових будинків для використання пiд найпростiшi укриття, вул. Верховинна, 91 у Святошинському районі м. Києва (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-01-007611-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254440
ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ" ЄДРПОУ: 39408088ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукти харчування: Риба заморожена морська- ID: UA-2026-09-01-007608-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254439
Державна установа «Східне територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» ЄДРПОУ: 08805223ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозді...×-
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
- ID: UA-2026-09-01-007607-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254438
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-007606-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254435
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -