-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №11- ID: UA-2026-08-31-013647-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246819
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21733971ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнила (код ДК 021:2015 - 22600000-6 Чорнила)- ID: UA-2026-08-31-013646-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246818
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІРКОПОЛОНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754097ДК 021:2015: 22600000-6 ЧорнилаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка шпакл.помаранчева 5*5- ID: UA-2026-08-31-013645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246817
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло.- ID: UA-2026-08-31-013643-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246816
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові соки без цукру- ID: UA-2026-08-31-013642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246815
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паркан секційний- ID: UA-2026-08-31-013644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246813
Районний фізкультурно-оздоровчий клуб "Колос" ЄДРПОУ: 30366181ДК 021:2015: 34928220-6 Частини огорожіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених...×-
Вироби для ванної кімнати для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
- ID: UA-2026-08-31-013638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246812
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК" ЄДРПОУ: 37121913ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 15820000-2 – «Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерськи...×-
ДК 021:2015 (CPV): 15820000-2 – «Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів» - (сухарі панірувальні)
- ID: UA-2026-08-31-013639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246811
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 2" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20508858ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісний папір А-4- ID: UA-2026-08-31-013637-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246810
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обов"язкового технічного контролю ТЗ за категорією МЗ-автобуси.- ID: UA-2026-08-31-013640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246809
Демидівський ліцей Димерської селищної ради ЄДРПОУ: 20583682ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу- ID: UA-2026-08-31-013636-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246807
ЛІЦЕЙ № 25 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 19400558ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту відділення поштового зв'язку за адресою: 79039, Львівська...×-
Послуги з поточного ремонту відділення поштового зв'язку за адресою: 79039, Львівська обл., район Львівський, м.Львів, вул. Шевченка, 92
- ID: UA-2026-08-31-013633-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246806
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби, група А, клас екстра, фігурні, ДСТУ 7043- ID: UA-2026-08-31-013634-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246805
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лот№2 - організація гарячого харчування для учнів 5-11 класів- ID: UA-2026-08-31-013632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246804
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку (ко...×-
Послуги з адміністрування програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку (код за ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-013631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246803
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІРКОПОЛОНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21754097ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -