• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

899 080.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
19
год
19
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1e32a917c2c14c3d8e4d09d6efce2342
Внутрішній номер закупівлі: 30246807
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013636-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ № 25 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Мар'яна Паньків +380502984924 frankivsk25@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 899 080.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 23:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 23:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 23:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴899 080.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу