-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013638-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
187 630.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
59
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b82bb1fc817846ca9c3663ec305c492c
Внутрішній номер закупівлі:
30246812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013638-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121913
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОВУЛОК КИЇВСЬКИЙ будинок 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Теплицька +380506680112 t.nv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 630.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:05 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 630.00 Вироби для ванної кімнати для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб