-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Оголошено тендер
225 156.00
UAH
Номер:
13dffedaa4a34106be0eddd024667f82
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016114-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121913
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОВУЛОК КИЇВСЬКИЙ будинок 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37121913
-
Адреса:
87502, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОВУЛОК КИЇВСЬКИЙ будинок 10-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 156.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вироби для ванної кімнати для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 22:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяМаріуполь
Сума225 156.00 UAH