-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода ( столова вода "Кarpatska Dzherelna Life" негазована для запасів найп...×-
Питна вода ( столова вода "Кarpatska Dzherelna Life" негазована для запасів найпростішого укриття)
- ID: UA-2026-09-04-013513-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302180
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ЗОЛОТА РИБКА" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33502082ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-04-013509-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302178
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном- ID: UA-2026-09-04-013506-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302175
Військова частина А4053 ЄДРПОУ: 26630939ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
електричні елементи- ID: UA-2026-09-04-013504-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302174
Військова частина А4975 ЄДРПОУ: 26639645ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуал...×-
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071
- ID: UA-2026-09-04-013503-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302173
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 37665263ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електроди зварювальні Plasma Tec Monolith РЦ 350 мм 3 мм 2,5 кг- ID: UA-2026-09-04-013435-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302170
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 18:34)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15540000-5 Сирні продукти- ID: UA-2026-09-04-013499-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302169
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 6мм, ДСТУ 8358- ID: UA-2026-09-04-013500-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302168
Комунальна установа харківської обласної ради "Кризовий соціальний центр для жінок" ЄДРПОУ: 41193994ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби гофровані, обойми- ID: UA-2026-09-04-013501-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302167
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Профілі- ID: UA-2026-09-04-013498-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302166
Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2026-09-04-013497-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302165
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-04-013496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302164
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро-5) налив та бензин А-95 (Євро-5) налив- ID: UA-2026-09-04-013495-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302163
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового...×-
Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7 (Коригування)
- ID: UA-2026-09-04-013492-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302162
САМБІРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЄДРПОУ: 02357752ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)- ID: UA-2026-09-04-013494-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302161
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси" ЄДРПОУ: 40703235ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-