-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013494-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
78 157.75
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
42
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
320bbf491cf847f8864d8cc8b8757dce
Внутрішній номер закупівлі:
30302161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013494-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703235
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Отамана Головатого, буд. 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Павленко +380482340480 sp2260871@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 157.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:45 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:45 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:45 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 157.75 ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)