• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)

Оголошено тендер

93 789.30 UAH
Номер: c6f80773324b4eb39faea557a07d41fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016560-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси"
Замовник: Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси"
Очікувана вартість: 93 789.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 04.09.2026 18:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПроцедура закупівлі - відкриті торги у порядку проведення процедури відкритих торгів з особливостями, визначеними постановою КМУ від 12.10.2022 №1178.
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума93 789.30 UAH