• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

2 155 092.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
42
хв
31
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 13d8b5bf4f154100a4630f85ad9160a7
Внутрішній номер закупівлі: 30302173
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013503-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
Контактна особа: Локтіонова Олена +380684859919 irmzakupka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 155 092.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 18:47 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 18:47 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 18:47 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 155 092.00 Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071