-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7 (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013492-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
4 219 427.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
42
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c08a876bed2f44ca9c424bc481a52187
Внутрішній номер закупівлі:
30302162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013492-a
Замовник:
САМБІРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02357752
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, САМБІР, вул. Соломії Крушельницької , 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кульчицька Олена Іванівна +380964749646 info@saceit.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 219 427.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:45 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:45 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:45 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 219 427.00 Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7 (Коригування)