• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7 (Коригування)

Оголошено тендер

5 063 312.40 UAH
Номер: e916c0df90ac48b2b157f647502af5ac
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016281-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: САМБІРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Замовник: САМБІРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Очікувана вартість: 5 063 312.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7 (Коригування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.09.2026 17:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7 (Коригування)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1221 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума5 063 312.40 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-130326-7CABDC49
Назва проєкту: Створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп'ютерна інженерія" на базі Самбірського фахового коледжу економікии та інформаційних технологій за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С.Крушельницької,7
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-130326-7CABDC49