-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту
- ID: UA-2026-08-31-007965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241233
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-08-31-007957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241232
ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26404108ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрокардіограф Юкард 100- ID: UA-2026-08-31-007973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241231
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01993470ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-007962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241230
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-08-31-007940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241229
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці 50 шт.- ID: UA-2026-08-31-007944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241226
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тр...×-
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова
- ID: UA-2026-08-31-007952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241222
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
- ID: UA-2026-08-31-007953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241221
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-007950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241218
Комунальна організація ( установа, заклад) Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562723ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-08-31-007956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241217
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічна документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної вла...×-
Технічна документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, що розташовані на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2026-08-31-007951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241216
Агрономічна сільська рада ЄДРПОУ: 04525998ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за...×-
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).
- ID: UA-2026-08-31-007932-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241214
Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Снігурівської міської ради ЄДРПОУ: 44277485ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних системПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Поточний ремонт...×-
Виготовлення проектної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Поточний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття №2 Вараського ліцею №1 Вараської міської ради за адресою: м-н Будівельників, 55, м. Вараш, Вараського району, Рівненської області»
- ID: UA-2026-08-31-007934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241210
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради ЄДРПОУ: 44402580ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправленн та відновлення картриджів- ID: UA-2026-08-31-007937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241204
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38646750ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-08-31-007923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241201
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 44800000-8 Фарби, лаки, друкарська фарба та мастикиАктивна -