-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Крупа рисова, крупа пшенична, крупа пшоно, крупа кукурудзяна кремениста- ID: UA-2026-08-31-011436-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244712
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач 2P 6kA C-25A 2M- ID: UA-2026-08-31-011433-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244710
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розробки проєктної документації та будівельні роботи за об’єктом: "Реконстру...×-
Роботи з розробки проєктної документації та будівельні роботи за об’єктом: "Реконструкція електричних та теплових мереж в навчальному корпусі № 1 Національного університету «Львівська політехніка» на вул. Старосольських, 2/4 в м. Львові з реалізацією комплексного рішення для забезпечення безперебійного електро- та теплопостачання навчальних корпусів на основі газопоршневої когенераційної установки".
- ID: UA-2026-08-31-011424-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244704
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Первинне (мобільне) укриття- ID: UA-2026-08-31-011431-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244703
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дзвінок електричний ДК021:2015 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізац...×-
Дзвінок електричний ДК021:2015 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації
- ID: UA-2026-08-31-011423-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244702
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання різне- ID: UA-2026-08-31-011429-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244701
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44083285ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244698
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
ДК 021-2015 (CPV) 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011422-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244694
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСП ламінована (дуб сонома)- ID: UA-2026-08-31-011416-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244691
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 13369178ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги пов'язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-08-31-011411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244690
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Краковецький навчально-реабілітаційний центр з поглибленою професійною підготовкою" ЄДРПОУ: 22400349ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-08-31-011414-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244688
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення наліпок в асортименті- ID: UA-2026-08-31-011413-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244687
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "УЗБЕРЕЖЖЯ ОДЕСИ" ЄДРПОУ: 41033818ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети- ID: UA-2026-08-31-011409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244686
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади (накопичувальні водонагрівачі) для гарантованого забезпечення...×-
Електричні побутові прилади (накопичувальні водонагрівачі) для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-011399-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244684
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ломустин 40 мг)- ID: UA-2026-08-31-011408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244683
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
-