-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ломустин 40 мг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011408-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
1 159 152.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
15
год
40
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bdaff278f4a84b95a8941c3c6ff59af5
Внутрішній номер закупівлі:
30244683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011408-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Шашкіна +380671344281 o.shashkina@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 159 152.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:10 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:10 - 11.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:10 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 13:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 159 152.00 ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ломустин 40 мг)