-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дзвінок електричний ДК021:2015 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011423-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)
20 195.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
17
год
40
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
33a01419637e46b88fd60071f7a87a46
Внутрішній номер закупівлі:
30244702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011423-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грузіна Ірина Вячеславівна 380487272904 nxdog@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 195.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:11 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:11 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:11 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 195.00 Дзвінок електричний